HİZMETLERİMİZ

Her mekana özel butik mobilya fikirleri ve kişiye özel üretimler yapmakta olan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde 34 yılı geride bırakmıştır .Üretimlerimizin büyük bir kısmı masif ahşap ve country tarzında ürünlerden oluşmaktadır ayrıca modern, avangarde ve endüstiriyel mobilya tarzlarınıda en başarılı şekilde çalışmaktayız.

ÜCRETSİZ NAKLİYE

Ege bölgesi sınırları içerisinde, seçtiğiniz tüm mobilya ve aksesuarlar ücretsiz olarak evinize teslim edilir.Siz araç bulmak ve taşımak zorunda kalmazsınız.NOT : Tüm Türkiye ve yurt dışı teslimatları anlaşmalı olarak yapılmaktadır.ÜCRETSİZ MONTAJSiz dinlenirken, profesyonel ekibimiz hayalini kurduğunuz mobilyalarınzı, hiçbir ücret almadan hazırlar, evinize gizem katar, zamanınız size kalır yorulmazsınız.

ÖZEL KUMAŞ HİZMETİ

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda, ister mağazamızdaki yüzlerce kumaş arasından, isterseniz dışarıdan getirdiğiniz veya beğendiğiniz kumaşlarla size özel mobilya ve aksesuar üretir.

ARACISIZ SATIŞ

Mobilyanın adı geçen her yere gider, en iyi malzemeyi bulur, en uygun şartlarla temin eder ve siz değerli müşterilerimiz için üretiriz. Üretimden satışa hiçbir aracı olmadığı için en uygun fiyata en kaliteli mobilya ve aksesuarı size sunarız.

ÇEVRE VE İNSAN DOSTU

Mobilya için gerekli malzemelerin (kumaş,ahşap,sünger,metal,...vs) insan sağlığına ve çevreye zarar vermemesine özen gösteririz.

SİPARİŞ VE ÜRETİM

Standart mobilya ve aksesurlarımızın yanı sıra, mekana özel ve projeye göre çok çeşitli ürünler de sunabiliyoruz.

UZMAN ÇALIŞANLAR

Deneyimli tasarım ekibimiz sayesinde her sezon yeni koleksiyonlarımızı KAAN CONCEPT MOBİLYA ayrıcalığı ile beğeninize sunarız. İhtiyaçlarınıza en uygun mobilya ve aksesuarları seçmenize yardımcı oluruz. Satış sonrasında ise, yılların deneyimine sahip profesyonel montaj ve nakliye ekiplerimiz size kusursuz hizmet vermeye devam eder.

ÇEŞİTLİLİK

Mağazalarımızdaki tüm bu çeşitlilik, sevdiklerinize ve kendinize en güzel mobilya ve aksesuarları seçebilmeniz içindir. Mobilyadan aksesuara mağazalarımızda yüzlerce ürün çeşitliliği vardır.